Реєстрація та ліквідація фірм

Реєстрація компанії, реорганізація або її ліквідація це складні юридичні процеси, які вимагають від відповідального за це особи певного набору знань, умінь, досвіду здійснення аналогічних операцій і, звичайно ж, визначених матеріальних і тимчасових витрат.

Ситуація ускладнюється тим фактом, що будь-які помилки на стадії реєстрації компанії можуть полягти за собою відмову в державній реєстрації, а отже втрату часу і коштів, витрачених на сплату державного мита. Крім того, грамотно вибрати форму власності (а значить і ступінь особистої відповідальності), відразу ж правильно підготувати установчі документи (щоб уникнути нудних процедур в подальшому) в дійсності може тільки фахівець.

Ми працюємо на ринку реєстрації фірм в місті Києв вже багато років. Репутація нашої фірми бездоганна, а професіоналізм наших юристів ні у кого не викликає сумніву. У найкоротші терміни ми проведемо для вас будь-які процедури, пов'язані з реєстрацією, реорганізацією або ліквідацією юридичної особи або ПП.

Реєстрація ПП

Ми надає послуги з реєстрації фізичної особи як приватного підприємця (ПП)

Реєстрація в якості приватного підприємця здійснюється за місцем проживання громадянина.

Зверніть увагу: ПП (приватний підприємець), IП (індивідуальний підприємець), ІЧП (індивідуальний приватний підприємець), ПБУЮО (підприємець без утворення юридичної особи) - це різні назви фізичної особи, яка провадить підприємницьку діяльність, які застосовувалися в різні періоди часу. В даний час правильне Найменування- приватний підприємець (ПП).

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Ми надає професійні юридичні послуги з реєстрації ТОВ (товариств з обмеженою відповідальності). Реєстрація ТОВ з нашою допомогою займає всього 1 тиждень. Дуже важливо вже на етапі реєстрації правильно скласти Статут суспільства і правильно оформити інші установчі документи. Помилки, зроблені на старті, обов'язково відгукнуться в майбутньому, негативно позначилася на Вашому бізнесі. Наші фахівці чудово розбираються в нюансах реєстрації ТОВ і готові допомогти Вам в реєстрації ТОВ «під ключ».

Для реєстрації ТОВ нам будуть потрібні наступні документи:

1.Документи засновників ТОВ:

 • для засновників громадян України буде потрібно надати копію паспорта та відомості про ІПН;
 • для засновників громадян іноземних держав буде потрібно надати оригінал паспорта та його нотаріально завірений переклад;
 • для засновників юридичних осіб, зареєстрованих на території України, будуть потрібні копії свідоцтв про державну реєстрацію та постановку на податковий облік, а також копії установчих документів всіх цих юридичних осіб;
 • для засновників юридичних осіб, зареєстрованих за кордоном України будуть потрібні два оригіналу витягу з торгового реєстру тієї країни, в якій зареєстровано ТОВ або будь-яке інше підтвердження його юридичного статусу (базується на законодавстві країни, де юридична особа зареєстрована). Також будуть потрібні їх Статути, положення про інкорпорації або які замінять їх документи (переклад, апостиль).

2.Найменування вашого майбутнього ТОВ.

3.Копія паспорта керівника фірми і дані про його ІПН.

4.Дані про розмір статутного капіталу ТОВ.

5.Дані про розмір часток всіх засновників ТОВ в його статутному капіталі.

6.Передбачувані види економічної діяльності.

7.Юридична адреса ТОВ і його документальні підтвердження. Це може бути копія свідоцтва про право власності або гарантійний лист від власника.

Необхідно враховувати, що юридична особа, засноване єдиним юридичною особою, не може в свою чергу бути єдиним засновником іншого ТОВ.

Що включено в дану послугу:

 • професійні консультації про порядок реєстрації;
 • підбір кодів КВЕД;
 • підготовка комплекту установчих документів;
 • супровід клієнта у нотаріуса;
 • подача документів ІФНС;
 • отримання вже готових документів і кодів статистики в ІФНС;
 • виготовлення печатки юридичної особи;
 • відкриття розрахункового рахунку в банку.

Реєстрація ТОВ «під ключ»

Ми пропонуємо своїм клієнтам реєстрацію ТОВ «під ключ» (1 засновник). Сюди включені: нотаріальні витрати, державне мито та печатку юридичної особи.

 • На вартість реєстрації ТОВ кількість видів діяльності та інші показники такого роду не впливають.
 • Особиста присутність клієнта ні при подачі, ні при отриманні документів в податковій інспекції не буде потрібно.
 • Ми організуємо зустріч з нотаріусом у зручний для Вас час без тривалого очікування в чергах.

Телефонуйте нам за телефонами:


+38 (068) 168-28-28

+38 (093) 168-28-28

+38 (095) 168-28-28

advokat.kiev.0681682828@gmail.com